Азаров шкодує, що камерну сцену театру імені Франка будували 23 роки

У театрі ім. Івана Франка відкрили камерну сцену, яку будували 23 роки. На відкриття приїхав прем’єр-міністр Микола Азаров, прийшов художній керівник театру Богдан Ступка.

«Для українського та світового глядача сьогодні подія, – заявив Ступка. – Були позитивні та негативні сили під час будівництва. Це наше дитя, за яке я дуже переживав, коли я був міністром культури 10 років. Позаминулого року я прийшов до Миколи Азарова. Він мене гарно прийняв. Викликав міністра фінансів. Сказав, що у листопаді хочу стояти на малій сцені».

«Мені жаль загублених років, – сказав прем’єр. – 23 роки то будували, то не будували. У 2011 році ми відремонтували декілька театрів, будували інфраструктуру у містах. 130 театрів в Україні. Багато проблем. Не всі ми можемо вирішити за один день. Але маємо вирішувати поступово рік за роком».

Він нагадав про реконструкцію Одеського театру. Сказав, що йому приємно бути частиною його відновлення. Вручив працівникам театру ім. Франка грамоти та подяки від уряду. Після цього в театрі відіграли спектакль Андрія Приходька.