Україна святкує День народження Ліни Костенко. Сайти – віртуально, Львів – флешмобами та живим листом

Сьогодні, 19 березня видатна українська поетка Ліна Костенко відзначає своє 82-річчя.

З цього приводу інтернет-сайти та соціальні мережі публікують розвідки, привітання та фотографії поетки.

А у Львові на площі біля пам’ятника Іванові Франку о 13.00 відбудеться флеш-моб. Учасники флеш-мобу закликали декламуватимуть поезію «Моя любове, я перед тобою». Організатори акції заохочують прийти у вишиванках.

Увечері, о 18:30  у Львівському палаці мистецтв відбудеться творчий вечір з нагоди дня народження Ліни Костенко.  З ініціативи громадського руху «За Львів Бандерівський» ряд молодіжних організацій Львова: «Студентське Братство Львівщини», «Молода Галичина», «Студентське Братство ім. Степана Бандери» та інші проведуть вечір, присвячений творчості поетеси.

У заході візьмуть участь студентські вокально-інструментальні колективи, студентський театр «Наше Все», студентський театр «Хочу», ансамбль сопілкарів «Заграва», гурти «Де Сенс» (Львів) та «Веремій» (Київ), а також небайдужа молодь міста Львова.

А у вестибулі головного корпусу Університету ім. Франка студенти пишуть живого листа Ліні Костенко, в якому кожен може висловити їй свої побажання.

«Друг Читача» приєднується до привітань і бажає Ліні Василівні та всім нам пережити і перемогти теперішню українську владу.

Друг Читача

  • Якщо без банальності, то нехай Господь додасть їй наснаги на ще більші звершення. A її твори хай спонукають людей до гідності, народ – до бородьби, владу – до розуму та самозбереження себе і своїх нащадків.

  • Це просто знущання над українською мовою: поряд з іменем Ліни Костенко вживати отаке зімпортоване “флеш-моб”. Доки будуть засмічувати рідну мову ті, хто має боротися за її чистоту?!. Повчіться у самої поетки, дай її Бог довгих років життя.