Як письменник Максим Кідрук та чорношкірі з племені хімба в Намібії присоромили Азарова

Повернувшись нещодавно із зовсім не туристичних країн – Анголи та Намібії, – письменник та мандрівник Максим Кідрук не перестає дивувати цікавими, кумедними, моторошними, незвичайними історіями та епатажними витівками. Після акції «На Зеландію», в якій він відстоював честь українок в Новій Зеландії, письменник взявся за освітню місію – навчити Азарова української. Та виявилось, що простіше навчити намібійських аборигенів…

Переконайтесь в цьому самі:
.

.
МАКС КІДРУК: Задумка цього відео виникла у мене задовго перед поїздкою до Анголи та Намібії.
…Всі ми знаємо, що наш шановний Прем’єр-міністр Микола Янович Азаров, не розмовляє українською. Чоловік прожив у країні кілька десятків років, захистив дисертацію, зробив блискучу кар’єру, але… не зміг вивчити мову цієї країни. Це дивує?    
Особисто мене це дратує. Одне з двох: або цей чоловік не здатен вивчити будь-яку іноземну мову через глибокі обмеження в розумовому розвитку (що викликає сумнів, зважаючи на ту посаду, яку пан Азаров нині займає), або ж цей чоловік настільки ненавидить, не сприймає, відштовхує культуру країни, яка його прийняла, що просто відмовляється вчити мову.    
Тож, блукаючи Африкою, я вирішив знайти яке-небудь плем’я і навчити його української. Щоби (хай як це дивно звучить) африканці стали для нього прикладом. Після тривалих пошуків мені це вдалося – і результат перевищив усі сподівання. Відтепер чорношкірі з племені хімба в Намібії розмовлять українською. Краще за пана Азарова. Устократ краще.    
Коротеньке відео, яке я назвав «Азаров, ай-яй-яй!» і яке з гордістю вам представляю, є тому чудовим підтвердженням.    
Насолоджуйтесь!