Верховна Рада визначила важливих письменників? Святкуватимуть ювілей Миколи Куліша, а про Михайля Семенка забули

Верховна Рада України ухвалила низку постанов щодо відзначення ювілейних і пам’ятних дат. А саме, про відзначення: 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха; 130-річчя з дня народження Ігоря Федоровича Стравінського; 130-річчя з дня народження видатного політичного діяча, історика В’ячеслава Казимировича Липинського; 120-річчя з дня народження Миколи Куліша, – пише УНН.

«Документами, зокрема, рекомендовано: уряду – утворити організаційні комітети з підготовки та проведення заходів, затвердити їх план та вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення; Державному комітету телебачення і радіомовлення – організувати відповідні тематичні теле- і радіопередачі. Постанови також містять низку інших рекомендацій», – йдеться в повідомленні УНН.

Прикметно, що 120-річний ювілей з дня народження українського футуриста Михайля Семенка, розстріляного 1937 року та довгий час забороненого,  у цих документах не фігурує. Нагадаємо, що письменник народився 31 грудня 1892 року.

За матеріалами УНН.