Екранізують «Темну вежу» Стівена Кінга

Компанія Warner Bros. виявила інтерес до екранізації «Темної вежі» Стівена Кінга, задуманої продюсером Брайаном Грейзером, сценаристом Аківа Голдсманом і режисером Роном Ховардом. Про це повідомляється на сайті Deadline.
Оригінальний цикл Кінга включає вісім романів. Перший із них був опублікований ще в 1982 році, останній – в лютому 2012 року. Спочатку передбачалося, що на основі циклу будуть зняті три повнометражні кінофільми і телесеріал. Підтримкою і фінансуванням проекту займалася компанія Universal.

Однак представники Universal визнали такий варіант екранізації занадто витратним. У жовтні 2011 року Грейзер повідомив, що сценарій екранізації був відкорегований, і планові витрати в результаті вдалося скоротити на 45-50 мільйонів доларів США. Тим не менш, Universal до того часу вже встигла оголосити, що відмовляється від подальшої роботи над «Темною вежею».

У свою чергу, Грейзер, Ховард і Голдсман вирішили продовжити роботу над проектом. Тепер стало відомо, що права на написаний Голдсманом сценарій придбала Warner Bros. Студія планує залишити в режисерському кріслі Ховарда. Зйомки екранізації можуть початися в першому кварталі 2013 року.

Як кандидат на головну роль в екранізації «Темної вежі» розглядається Хав’єр Бардем.

Lenta.ru