Glowberry Books видало українську мультимедійну книгу та оголосило літературний конкурс для мам

Напередодні весняного свята 8-го березня видавництво «Glowberry Books» спільно з компанією «PocketBook» представляють нову інтерактивну книгу для дітей та їх батьків «Мама поспішає додому». Книга є вже другим проектом, створеним видавництвом «Glowberry Books» у вигляді книжкової програми спеціально для нового мультимедійного рідера PocketBook A 10”. Крім того, електронний додаток читається на всіх пристроях на базі Android версії 2.1 і вище.

Книга «Мама поспішає додому» написана Світланою Дорошевою, а ілюстрації до захоплюючої історії про пригоди відважної мами створювала художниця Ольга Дегтярьова. Завдяки чудесам анімації картинки ожили, а текст, начитаний професійними дикторами російською, українською та англійською мовами.
«Сучасна дитина чекає казок із сучасними реаліями, – впевнена директор видавництва «Glowberry Books» Ольга Черепанова, – тому в нашій казці маму із закритого офісу рятують пожежники з драбинами, міліціонери їздять на драконах, а в сусідньому з містом лісі живуть гноми».

Враховуючи популярність попередньої спільної роботи – інтерактивної книги «Про їстівне і таке подібне” було вирішено надати скорочену версію програми«Мама поспішає додому» безкоштовно для скачування на постійній основі.

Окрім того, видавництво «Glowberry Books» і компанія «PocketBook International SA» оголошують літературний конкурс для всіх талановитих мам, які відчувають в собі сили і мають бажання написати книгу або оповідання для дітей.

Головний приз – публікація оповідання переможниці видавництвом «Glowberry Books».

У журі запрошені:

· Влада Барсукова, головний редактор журналу «Твій малюк» та «Хорошие родители»

· Катерина Барбаш, головний редактор порталу «Світ Мам»

· Ольга Черепанова, директор видавництва «Glowberry Books»

· Геннадій Корнєв, керівник відділу купівлі і розповсюдження контенту «PocketBook InternationalS.A.»

· Світлана Дорошева, автор книги «Мама поспішає додому»

Всі подробиці будуть оприлюднені на презентації інтерактивної книги «Мама поспішає додому», яка відбудеться 5 березня 2012 року з адресою: вул. Лаврська 16, м. Київ.

Початок прес-конференції о 16-00, презентації о 17-00.