Улюблений поет Януковича Борис Білаш став нардепом: чекаємо на ікру і секс

Центральна виборча комісія визнала обраними народними депутатами представника від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Євгена ТАЛИШЕВА та представника від Партії регіонів Бориса БІЛАША.

Як повідомили УНІАН у Відділі взаємодії зі ЗМІ Секретаріату ЦВК, таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні комісії.

Є.ТАЛИШЕВА було визнано обраним народним депутатом замість Владислава КАСЬКІВА, а Б.БІЛАША – замість Олексія ЛЕЛЮКА, повноваження яких Верховна Рада достроково припинила 23 лютого 2012 року.

Наступною постановою ЦВК зареєструвала народного депутата України Б.БІЛАША, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року.

Є.ТАЛИШЕВ, 1952 року народження, генеральний директор ТОВ «УкрДонбасПром», безпартійний, включеного до виборчого списку НУ-НС під № 83.

Б.БІЛАШ, 1941 року народження, народний депутат України V скликання, проживає в місті Донецьку, член Партії регіонів, включеного до виборчого списку ПР під № 229.

Довідка «ДЧ». Білаш – письменник, поет, Герой України. Член Національної спілки письменників України. Прославився як «придворний поет Януковича», його  сусіда по під’їзду, що присвячує вірші-оди Президенту України та оспівує його роль для України та Донбасу. Серед його творів є такий вірш:

Если стану я нардепом,
Обеспечу свой народ
Салом, яйцами и хлебом.
Пусть потешит свой живот.
Пусть он ложкой ест сметану,
Напихается икрой,
Возражать ему не стану.
Я – такой!
Завалю печеньем, кексом,
Хочешь торт, трюфели – на!
Если надо, то и сексом
Угощу его сполна.
И ни-ни,
Ни в коем разе,
Не за деньги, а за так.
Ну а как же без фантазий
Сексуальных?
Да никак!

УНІАН