Фінальний старт дитячої «Срібної Книги»

Ось і завершено створення «Срібної читацької Книги» – великоформатної рукотворної книги, що спільно вигадували впродовж серії майстер-класів діти і дорослі. Розмір книги насправді незвично великий – сторінки більше ніж півметрові! Поки Національні Рекорди України приймають експертне рішення, які саме рекорди встановлено цим проектом, декілька слів по суті.
Більшість зустрічей відбувалося у Національній бібліотеці для дітей, де було підтримано мистецько-просвітницький проект Євгенії Пірог – дитячої письменниці та сценариста, вигадниці та мрійниці. Долучились до проекту школярі Львова – дві сторінки написано там під час благодійного марафону «Від Андрія до Миколая». Загалом майже 350 дітей та 50 дорослих митців творчо, а головне щиро, спілкувались, вигадуючи казку, створюючи образи, складаючи пісні – здійснюючи творчі мрії.
Цікаві особистості книжкового світу додали «Срібній читацький Книзі» яскравого колориту. Неодмінно запам’ятається школярам живе слово письменників Сергія Гридіна, Катерини Єгорушкіної, Олександра Дерманського, Лесі Ворониної, Олександра Есаулова, Сергія Пантюка, художні знахідки Олени Тихонюк, Марисі Рудської, Костя Лавра, Віталія Кириченка, Оксани Капранової  та всіх майстрів, які разом з дітьми стали співавторами унікальної книги.

Видавництва дитячої книги приділили увагу творчому проекту не лише у його просвітницькій частині, розповідаючи про шлях книжки до читача, але й склавши спільно бібліотечку дитячих видань з 40-ка книжок та музичних компакт-дисків. Сюди увійшли новинки від «Граней-Т», «Зеленого Пса», «Країни Мрій», «Видавництва Старого Лева», «Ідея Медіа», проекту «Жирафа Рафа», «Прудкого Равлика» та «Веселки», чим проект порадує маленьких читачів.

За створенням «Срібної читацької Книги»

.

Василь Вірастюк – один із співавторів рекордної рукотворної книги!

.

Видавництво «Зелений Пес» на одному з майстер-класів у Національній бібліотеці для дітей

.

З перебігом подій зацікавлені мали змогу знайомитись на сайті Національної бібліотеки, авторському сайті Євгенії Пірог «Всі Мрії» та в соціальних мережах з відео роликів Олени Кислової, менеджера із зв’язків з громадськістю НБУ для дітей. А тих, кому кортить побачити, чим і як все завершиться, чекаємо 23 березня в головній дитячій бібліотеці на Баумана, 60 на зустрічі-презентації «Срібної читацької Книги».
Несподіванки та анонси фіналу попереду!
А може, це й не фінал! Як бажаєте?
Організатори проекту
vsimrii.in.ua,  chl.kiev.ua