Японські прихильники Стіва Джобса пишуть про нього нову книгу

Нову книгу, присвячену засновникові компанії Apple, яка буде складатися із записок читачів книги Уолтера Айзексона «Стів Джобс. Біографія», готує японське видавництво Kodansha Ltd.

Видавництво, яке опублікувало біографію в Японії, оголосило в Інтернеті кампанію «Наші закладки», у рамках якої кожен читач праці Айзексона може поділитися своїми враженнями про будь-яку з глав книги. Спочатку нове видання вийде в електронному форматі, як тільки буде зібрана достатня кількість записів. Надалі його публікація можлива і в твердій палітурці, передає РИА Новости.

У Японії книга «Стів Джобс. Біографія» була видана у двох томах. Перший надійшов у продаж 24 жовтня минулого року, і вже за перші два тижні видавництву довелося п’ять разів випускати додатковий наклад. Другий том вийшов 1 листопада, а через тиждень вийшов його третій наклад. Загалом до кінця лютого поточного року розпродано більше одного мільйона книг і 41 000 електронних примірників.

На спеціально створеному під цей проект сайті можна прочитати записи, як звичайних читачів, так і представників еліти японського бізнесу, літератури і мистецтва.

Книга Уолтера Айзексона «Стів Джобс. Біографія» через чотири місяці після початку продажів стійко утримує перші місця одразу в трьох рубриках японського відділення інтернет-магазину Amazon.co.jp.

Засновник Apple Стівен Джобс помер 5 жовтня минулого року, 24 лютого він відзначив би свій 57-й день народження.

Fokus