Відеозвернення митців, у якому вони виступають проти святкування 23 лютого

Українські митці оприлюднили відеозвернення, у якому вони виступають проти святкування в Україні дня 23 лютого і закликають українців відмовитися від радянських свят.

Вони нагадали, що День Збройних сил України – 6 грудня.

Cлавко Нудик з гурту «Піккардійська терція» пояснив Gazeta.ua, що спонукало його взяти участь у цій кампанії: «Я брав участь у цьому свідомо, тобто це моя позиція. Для чого нам святкувати свято неіснуючої армії? Позиція моя є така, що це свято не потрібне на майбутнє. Я, оскільки служив у радянській армії, ще можу з кимось перехилити чарку чи просто згадати щось. Але нашим дітям цього свята вже не потрібно абсолютно. Я так вважаю.»

Нагадаємо, що керівництво країни привітало співвітчизників із Днем захисника Вітчизни, який відзначили в Україні 23 лютого.

Newsru

  • Vo271

    Не забувайте, що  десятки мільйонів сучасних живих і нині українців служили в цій армії. А ще десятки мільйонів українців, будучи вояками цього війська, віддали своє життя в боях проти ворога. Заради пам*яті загиблих, не чіпайте. А захисники Вітчизни ще будуть потрібними. З лютої ненавасті до всього радянського Ви готові знищити і те, що людям ще потрібне. І потрібне ще буде дуже довго.

    • Alexmoor

      А навіщо нам російське свято? Тим більше, що нав’язують його міліонам, які в совєцькій армії не служили. А є саме українське свято – День Української Зброї, яке і треба святкувати, бо воно наше національне. 

  • Я проти того, щоб це свято вважалося Днем захисника Вітчизни, адже це дійсно свято армії СРСР. Хай його святкують ті, хто там служив, хто жив за тих часів, але нав’язувати його сучасним українцям не треба. Я не кажу, що воно погане чи щось таке, але ми живемо в Україні, а не в СРСР, тому вітати хлопців в цей день безглуздо.