ЯКБИ: Ірен Роздобудько презентувала нову книгу

21 лютого у книгарні «Є» був повний аншлаг. Не дивно: адже Ірен Роздобудько презентувала свою нову книгу –  «Якби». Письменниця зізналася, що мала серйозні побоювання щодо цієї зустрічі – мовляв, прийде три людини… Проте зал був повен людей усіх вікових категорій. У залі, крім преси та численних шанувальників таланту, сиділи друзі Ірен – перша читачка усіх нових текстів Леся Воронина, колега по цеху Лариса Денисенко, чоловік та за сумісництвом бард Ігор Жук…

Сама Ірен охоче розповідала і про те, що взагалі втрачає цікавість до власних книг, як тільки їх закінчує, і про свою нелюбов до фентезі (а «Якби» має риси саме цього жанру), і про любовну лінію, без якої ніяк, і про те, що вона, Ірен, не революціонерка і не соціально значущий письменник, але коли після останніх виборів час пішов навспак і ми всі опинилися на десять років тому, довелося написати розгорнуту відповідь на питання «що робити?», яке їй ставили розгублені друзі… Утім, не лише на це питання.

 

Модератора презентація не мала, тому включала багато експромтів. Наприклад, прем’єру анімаційного фільму Ірен Роздобудько – письменниця наголошувала, що він непрофесійний, зате всі 5000 кадрів – ручної роботи.

Слово від видавців – «Клубу сімейного дозвілля» – узяла Світлана Скляр. Від друзів виступила Любов Трофімова, директор підприємства «Основа». Пані Трофімова у далекому 1988 р. надала Ірен із дочкою притулок – на кухні своєї київської квартири. З того часу багато спільних митецьких проектів уже втілилося і ще втілиться – пані Трофімова розповіла, що до кухлів з малюнками Ірен Роздобудько незабаром долучиться календар. Адже талановита людина талановита в усьому.

Друг Читача