«Щоденник секретарки» на Волині: 4 дні, 5 міст, 7 аншлагів та кінофестиваль (ФОТО)

Промо-тур «Троїсті мужики» на підтримку нового видання книжки Братів Капранових «Щоденник моєї секретарки» з ілюстраціями лідера групи OT VINTA Юрка Журавля завершився вечірнім виступом у луцькому клубі «Кораблик». А до того митці відвідали Острозьку академію, Дубенський замок, Рівненський театр, бібліотеки смт. Рожище та Луцька та Луцький університет. Саме в Острогу вони спробували зіграти разом пісні OT VINTA спочатку експромтом, а потім, з репетицією, розширили репертуар.

Виступи включали читання з роману «Щоденник моєї секретарки», пісні OT VINTA, поезію Сергія Татчина, музиковану Капрановими, вірші еротичних та іронічних поетів зі збірок ВІП та НЕП. Глядачі, яким не вистачило сидячих місць, стояли у проходах, а бібліотекарі смт. Рожище спекли для авторів торт у вигляді книжки «Зеленого пса».

А приводом для промо-туру став фестиваль аматорського кіно «Двері», де Брати Капранови та Юрко Журавель працювали у журі. До речі, перше та друге місця у конкурсі сценаріїв отримали сестри-близнючки Оксана та Маріна Артеменко, а третє – один з братів-близнюків Булиг, а саме Віктор.

Луцька бібліотека такого ще не бачила

.

Пропонуємо невеликий фото- та відеозвіт з подорожі.

.

Рожище. Читачка: «Владці шоковані, а читачі – задоволені ;)»

.

Не співом єдиним

.

Мала сцена Рівненського театру витримає все

.

Переможниці кінофестивалю «Двері» Марина та Оксана Артеменко. До речі, голосування було «сліпим»

.

Журі та переможці кінофестивалю «Двері»

.

Рожищівські бібліотекарі роблять життя видавців солодшим

.

.
Троїсті мужики: 17 москалів

.

.

Троїсті мужики: Балада про сіль