Комісія з питань захисту моралі відмовилася аналізувати вірш Юрія Винничука «Убий під…са»

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі відмовилася аналізувати вірш Юрія Винничука «Убий під…са».

Про це в коментарі для Gazeta.ua повідомив керівник Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень Володимир Бондаренко.

«Оскільки залучені до Вашого листа віршовані тексти, в одному з яких згадується Юрій Винничук, не є друкованою продукцію, а як зазначається у листі, виголошені громадянином Винничуком Ю.П. у його виступі на вечорі «Ніч еротичної поезії» в рамках книжкової ярмарки «Медвін», проведення експертного дослідження та надання висновку з порушеного у зверненні питання, а також правомірності дій Винничука Ю.П. як особи, що виголосила згадані тексти, є поза межами Національної комісії», – вказано в офіційній відповіді комісії.

«Це просто відписка, – коментує Володимир Бондаренко. – Адже вірш «Убий під…са» не тільки виголошений, а й надрукований на десятках сайтів в інтернеті. Тому я повторно звернувся до Нацкомісії з листом, у якому дав посилання на декілька таких публікацій».

Нагадаємо, у січні народний депутат Леонід Грач звернувся до Генеральної прокуратури з проханням вжити заходів реагування на творчість письменника Юрія Винничука.

У ньому звинувачує митця у порнографії. Львівська міліція взяла у письменника письмове пояснення.
Gazeta.ua