Володимир Рутківський пише книжку про вічне життя та Змія Горинича

Цьогорічний лауреат Шевченківської премії Володимир Рутківський розсказав про плани на свою наступну книжку для дітей, яку напише про Змія Горинича та вічне життя для видавицтва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”.

– Мої плани досить приземлені…- говорить Рутківський: Мене зараз дуже тягне дізнатися, що таке вічне життя. Я просто звертаюся до свого життєвого шляху і згадую, як колись злякався думки, що я не вічний і що настане час, коли помру. Тому вирішив щось написати про вічне життя, що воно не єдине, що є паралельні світи, що взагалі смерть – це перехід у інші світи. Зараз ми з геніальним поетом, видавцем Іваном Малковичем збираємося видавати казкову трилогію про Змія Горинича, Бабу Ягу… Раптом у Карпатах на одній з гір, неподалік від Говерли, ожив Змій Горинич. І що з ним робити, як ви думаєте? – питається письменник у журналістки Оксани Климончук.

– Мабуть, якось знищити?

– Та ви що?! Яке ми маємо право його знищувати? Він має право на життя, як і ми.

– Але ж він нападає на людей…

– Так, він навіть їв дітей.

– То що, навчити його їсти щось інше?

– Ні, його вже майже не виховаєш, бо він дорослий. Але я знайшов вихід… Мені всі зааплодували й сказали, що видаватимуть. Але нехай поки що це буде загадкою.І ще влітку вийде книжка про Іллю Муромця, який є українцем.

За матеріалами УНІАН