Книгарня «Сяйво» відзначатиме 60-річчя заснування та 2-річчя рейдерського захоплення

Акція «Кияни, разом поховаємо корупцію та рейдерство в рідному Києві!» присвячена 60-й річниці з Дня заснування легендарної книгарні українських письменників «Сяйво» та 2-річчю її рейдерського захоплення чиновниками КМДА.

Час та дата: 20 лютого 2012 року о  13:00

Місце проведення: вул. Червоноармійська, 6 ( під стінами книгарні українських письменників «Сяйво»)

З лютого 2010 року триває боротьба колективу ТОВ «Книгарня «Сяйво»  зі свавіллям чиновників КМДА. За цей період 12 «повстанців старої гвардії книгарні» отримали перемогу в  численних судових процесах, ініціювали та провели не одну акцію громадської непокори, організували прес-конференції на захист своїх законних прав на оренду приміщення книгарні та гарантованих Конституцією України прав на трудову діяльність.

Близько двох років триває облога книгарні українських письменників «Сяйво», а зі сторінок вітчизняних ЗМІ не сходять звернення, пов’язані з нескінченними  цинічними рейдерськими атаками та схемами можновладців, які вже в «другому поколінні» керівників КМДА не бажають випускати з ненажерливих щелеп маленький острівець красного письменства. Водночас, колектив, що працював у книгарні ще за часів радянської влади, громадські та політичні діячі, журналісти і прості кияни в жодному разі не збираються поступатись натиску чиновників-рейдерів та відчайдушно намагаються повернути колишню славу легендарній книгарні й законне право на подовження оренди приміщень книгарні ТОВ «Книгарня «Сяйво».

Для багатьох представників культурологічної галузі, журналістів та звичайних киян-книголюбів історія «Книгарні «Сяйво» вже стала показовим прикладом боротьби з рейдерством та корупцією можновладців, символом прояву волі і надії на перемогу над свавіллям чиновників КМДА.

За останній рік Київ став епіцентром військових дій, направлених на знищення архітектурних пам’яток, руйнування історичних вулиць, будинків, музеїв, кінотеатрів, театрів, бібліотек, виселення видавництв, галерей та книгарень. За останні два роки терміни: «рейдерство», «корупція», «махінація» остаточно закріпилися в асоціативному рядку поруч із коментарями ситуацій, що склалися з садибою Казанського, музеями і майстернями Лаври, Щекавицею, будівництвом по вул. Гончара, підмурками Десятинної церкви, київським зоопарком, реставраційними роботами на Андріївському узвозі, капелою Ревуцького та багатьма іншими об’єктами історичного та культурного значення. Час припинити знущання над нашим тисячолітнім Києвом та повернути йому статус найкрасивішого міста Європи.

 

У РІК ВИБОРІВ МЕРА СТОЛИЦІ УКРАЇНИ МИ МАЄМО ШАНС ЗУПИНИТИ ЦИНІЧНЕ ЗНУЩАННЯ НАД НАЦІОНАЛЬНИМИ РЕЛІКВІЯМИ!

 

КОЛЕКТИВ КНИГАРНІ «СЯЙВО» ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ, КОМУ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ НАШОГО МІСТА!

КИЯНИ, ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ «РАЗОМ ПОХОВАЄМО КОРУПЦІЮ ТА РЕЙДЕРСТВО В РІДНОМУ КИЄВІ!»

ОБ’ЄДНАЄМО СВОЇ ЗУСИЛЛЯ, АДЖЕ ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ МОЖЕМО ПОДОЛАТИ КОРУПЦІЮ ТА РЕЙДЕРСТВО ЧИНОВНИКІВ ТА МОЖНОВЛАДЦІВ!