Створено словник епохи Януковича

Кожну епоху характеризує словник, який доповнюється політиками.

Про це в ході круглого столу «Словник епохи Януковича. Чи вдасться приручити український народ?» заявив головний редактор об’єднаної редакції «Коментарі» Вадим Денисенко.

«Ніщо так не говорить про епоху, як нові слова, які з’являються, та анекдоти. З анекдотами ми почекаємо, а що стосується словника, ми вирішили акумулювати всі нові слова, які з’явилися за останні два роки. Їх 94», – зазначив Денисенко.

На його думку, неологізми нинішньої епохи демонструють зверхність чиновників або бажання навіяти страх. Як приклад він навів цитату спікера Верховної Ради Володимира Литвина, який зазначив, що критика – це рабська звичка.

Інші учасники круглого столу теж згадали неологізми нинішніх та колишніх високих чиновників. Так, журналіст В’ячеслав Піховшек нагадав, як екс-президент Леонід Кучма казав: «Я люблю жодного з вас», Віктор Ющенко: «будь журналістом чемним, а не кілером найнятим», а Юлія Тимошенко вимовляла слово «каоліція».

У свою чергу, письменник Віталій Капранов зазначив, що дуже популярною в народі стала лексика прем’єр-міністра Микола Азарова.

«Деякі письменники вже комплексують. Ми, в порівнянні з ним, так… підмайстри», – пожартував Капранов.

При цьому учасники круглого столу зійшлися на думці, що найбільш крилаті фрази Азарова: «патники податків» і «зарази реформ».

Нагадаємо, газета «Коментарі» спільно з сайтом comments.ua провели круглий стіл на тему «Словник епохи Януковича. Чи вдасться приручити український народ?». Повну версію «Словника епохи Януковича» читайте тут.

Коментарі