Літклуб «МАРУСЯ» приєднався до Всесвітнього Поетичного Руху

Днями Літературний клуб «МАРУСЯ» приєднався до Всесвітнього Поетичного Руху (World Poetry Movement). Основна мета Руху – розширення і поглиблення співпраці між поетичними фестивалями, поетами та різними літературними організаціями.

Літклуб «МАРУСЯ» став другою організацією з України (перша – «Meridian Czernowitz»), яка вступила у ВПР.

Член координаційного комітету Всесвітнього Поетичного Руху та директор Міжнародного поетичного фестивалю «Meridian Czernowitz» Ірина Вікирчак вважає, що приєднання «МАРУСІ» до ВПР – це свідчення того, що літературне життя України вливається у глобальне інформаційне поле планети.

Прес-секретар Літклубу «МАРУСЯ» Тарас Шако зазначив, що приєднавшись до Всесвітнього Поетичного Руху, літклуб зробив крок вперед у розвитку.

«Адже це стане одним із засобів реалізації головних принципів нашого об’єднання, а саме – популяризовувати та доносити поезію до народу, займатись організацією поетичних фестивалів, шукати молоді поетичні таланти, реалізовувати видавничі проекти тощо. Тобто займатись тим самим, чим і займаємось, але вже в значно ширших масштабах», – підкреслив Шако.

Також прес-секретар «МАРУСІ» повідомив, що вже 29 лютого літклуб проведе поетичний вечір у рамках Всесвітніх поетичних читань, які проходитимуть у 131 країні світу. За сприяння «Meridian Czernowitz», в Україні акції відбудуться в Києві, Львові та Тернополі.

Зазначимо, World Poetry Movement було засновано на 21-ому Міжнародному фестивалі поезії в Медельїні (Колумбія). Засновники – директори поетичних фестивалів з 37 країн, які провели 5-денну нараду про стан поезії і поетичних фестивалів по всьому світу. Учасники прийняли рішення про створення Всесвітнього Поетичного Руху, основна мета якого полягає у розширенні співробітництва між поетичними фестивалями та поетами.

Друг читача