Лауреат Шевченківської премії Тарас Федюк презентує «Хугу»

Книгарня «Є» та видавництво «Зелений пес» запрошують на презентацію збірки «Хуга» лауреата Шевченківської премії Тараса Федюка, яка відбудеться 7 лютого.

Нещодавно у видавництві «Зелений пес» було відновлено його проект «Зона Овідія» – це єдина велика поетична серія в Україні – який протягом 2000-х був найпотужнішим майданчиком для видання збірок сучасних авторів. Саме в рамках цієї серії з’явилася і нова збірка Тараса Федюка «Хуга» – продовження спроб розмови зі світом і самим собою, з читачем і рідною мовою, з минулим і майбутнім, із любов’ю і смертю… Федюк не забуває про те, що поезія і кохання – синоніми, навіть коли тобі за п’ятдесят.

Федюк пише начебто класичним віршем, але без будь-якої напруги, вільно, неначе розмовляє, і це приємно контрастує з модним нині вільним віршем. «Хуга» – це коли ззовні дме, але від неї можна сховатися у затишній хаті.

Для довідки:
Тарас Федюк народився в м. Ананьєві Одеської області. Закінчив українське відділення філологічного факультету Одеського держуніверситету. Перша книжка віршів «Досвітні журавлі» вийшла на початку 1975 року в одеському видавництві «Маяк». Відтоді було видано більше десятка збірок віршів. З 1980 по 1996 – член Спілки письменників України. З 2000 по 2011 рік – президент Асоціації українських письменників. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка (2007).

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
. Початок – о 18:00.

Вхід вільний.