Донецький драматичний театр є найвідвідуванішим в Україні

Середній показник відвідуваності Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру в 2011 році склав 95%. Про це вчора, 26 січня, в ході онлайн-конференції заявив художній керівник театру, заслужений працівник культури України, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Марк Бровун.

«Наш колектив зробив все можливе, щоб отримати статус національного. Ми йшли до нього майже десять років, доводячи і творчими, і економічними показниками, що ми гідні цього статусу. Багато років ми залишалися самим відвідуваним музично-драматичним театром України. Два роки після отримання статусу національного ми доводили, що отримали його далеко не випадково», – заявив він. За словами Марка Бровуна, навіть після отримання високого статусу театр «не розслабився», а продовжив роботу.
«У 2010 році у нас було 12 прем’єрних постановок, в 2011-му – 11. Ми відкрили ще одну сцену і як і раніше залишаємося одним з найбільш відвідуваних театрів України – в минулому році середній показник відвідуваності склав 95% », – зазначив художній керівник муздрами.

NGO-Donetsk