Генпрокуратура зайнялася звинуваченням Винничука в порнографії

Генеральна прокуратура зреагувала на звернення народного депутата Леоніда Грача, у якому він звинувачує львівського письменника Юрія Винничука у поширенні порнографії та закликів до насильницьких дій у своїх творах.

Про це Gazeta.ua повідомив керівник Інституту політичних, соціологічних і маркетингових досліджень Володимир Бондаренко.

Він надав редакції копію відповіді з Генпрокуратури. У ній сказано:

“Ваше звернення щодо законності дій Винничука Ю. П. по розповсюдженню творів, що негативно впливають на свідомість молоді та з інших питань, яке надійшло від народного депутата Грача Л. І., Генеральною прокуратурою України розглянуто. Перевірку наведених у зверненні доводів доручено прокурору Львівської області та Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі, які повідомлять Вас про її результати. Начальник відділу захисту прав і свобод дітей І. Кучеріна”.

Як ми повідомляли, народний депутат Леонід Грач звернувся до Генеральної прокуратури з проханням вжити заходів реагування на творчість письменника Юрія Винничука. У ньому звинувачує митця у порнографії.

Вчора, 24 січня додому до письменника завітала міліція і взяла письмові пояснення щодо скарги.

“Просто прийшли і донесли ту скаргу, яку написав Леонід Грач на адресу Генпрокуратури. І тут же я написав пояснення. Тобто я мав на вибір: або за повісткою завтра зранку приїхати до них, або вдома написати пояснення. Ну, я вирішив і тут написав пояснення” – коментує Винничук.

“Ну, от, і він інкримінує мені поширення порнографії і заклик вбити нашого найсвятішого і наймилішого… Я так думаю, що скоро треба буде на Леоніда Грача подати в суд, оскільки він вважає нашого Гаранта, вибачте на слові, під***сом…”

Він уточнив, що міліціонери “нічого не шукали” у нього в квартирі.

Gazeta.ua