Письменник Юрій Іздрик пропонує економити на рекламі Президента

На своїй сторінці на Facebook відомий письменник і володар кількох престижних нагород Юрій Іздрик вніс пропозицію в рекламі різноманітних товарів використовувати зображення Президента України Віктора Януковича, щоб заощадити гроші платників податків на рекламі самого Гаранта.

– Маю пропозицію «державницького» масштабу. – пише Іздрик. – Аби не витрачати державні кошти (себто гроші платників податків) на бігборди президента (що дратує людей, і фатально знижує його рейтинги) – рекламні площі використані під Януковича, треба використовувати за призначенням, себто – як рекламу.

Але для цього не виготовляти Януковичеві спеціальні бігборди, а на звичайних рекламних плакатах замінити його президентською рєпою всіх персонажів візуальної реклами (зобов’язати рекламників, хай усе це роблять власним коштом під страхом паяльника в дупі). Хай пропагує пательні, прокладки, зубну пасту, родинну ковбаску і київстар.

По-перше, це зекономить купу бабла, по-друге, нехай би янукович покрасувався на тлі всесвітньовідомих брендів – або його рейтинг врешті піднявся б, або світові бренди зазнали б економічного краху (бо мало хто зі споживачів і шопоголіків клюне на рекламу, оздоблену цією цинічно усміхненою пикою).

Друг читача