У Києві розпочне роботу виставка «Книжкові контракти»

18 грудня о 12.00 у Центрі ділового і культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться відкриття II Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Книжкові контракти», яка триватиме впродовж трьох днів. Організатор заходу – Держкомтелерадіо України.

На урочистій церемонії відкриття виставки будуть присутні Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович та голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов.

Цьогоріч у «Книжкових контрактах» візьмуть участь більше 100 видавців та видавничих організацій, п’ять облдержадміністрацій.

Впродовж трьох днів роботи виставки-ярмарку на любителів книги чекатимуть кращі зразки книжкової продукції, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами, зустрічі з популярними письменниками, автограф-сесії, цікаві презентації книжкових новинок, круглі столи тощо.

Також у рамках «Книжкових контрактів» 20 грудня відбудеться нагородження лауреатів премій імені Івана Франко та імені В’ячеслава Чорновола 2011 року.

Традиційно під час книжкової виставки відбудеться благодійна акція по збору книжок для дітей, позбавлених батьківського піклування. У цій акції візьмуть участь як видавництва, так і відвідувачі. Зібрані книжки буде передано вихованцям дитячих будинків та шкіл-інтернатів України.

Окрім того, до  Дня Святого Миколая для найменших відвідувачів книжкової виставки-ярмарку підготовлено розважальну програму, приємні сюрпризи та цікаві несподіванки.

Держкомтелерадіо