Ганна Герман говорить, що на фільм про Шевченка немає хорошого сценарію

Радниця президента Ганна Герман заявила, що влада робить усе для відродження українського кіно, але сьогодні в країні немає хороших сценаріїв.

«Нам бракує хорошого українського кіно. І ми зараз робимо усе для того, щоб воно відроджувалося», – заявила Герман в ефірі «5 каналу».

«Останній фестиваль «Молодість» показав, що зусилля в цьому напрямі робляться, держава виділяє кошти на створення українського кіно. Отже, все на хорошій дорозі. Треба бути оптимістами – усе буде. І українське кіно буде теж», – сказала вона.

«Ми говорили нещодавно з людьми, які займаються конкурсом, фестивалем фільмів, який присвячений майбутньому 200-річчю з дня народження Шевченка. Ми виявилися перед дуже цікавим фактом, що фактично хорошого сценарію на такий фільм немає. Тому говорити про те, що не робляться фільми… Дайте сценарій, дайте щось таке, в що можна було б вкласти гроші. Але це проблема», – сказала вона.

Нещодавно Україна втратила шанс поборотися за «Оскар» – від участі у всесвітньо відомому конкурсі відмовились автори всіх чотирьох фільмів-претендентів. Назвати українського обранця мали 23 вересня на урочистій церемонії. Але голова журі дістав з конверту ідеально білого аркуша – імені переможця на ньому не було.

Newsru.ua