Сашко Лірник дорослим і дітям на зимовому «МЕДВІНі»!

Ви любити казки? А коли їх розповідає Сашко Лірник?

Найвідоміший казкар країни на передноворічному книжковому ярмарку цілу годину розповідатиме цікаві, фантастичні, захоплюючі історії для дітей та дорослих. Ви не тільки зможете послухати дивовижні, а часом химерні казки Лірника, а й стати героями цих оповідок. Вік, стать, соціальний статус, релігійні та політичні переконання не мають значення, адже в душі всі ми діти!

Тож, якщо ви хочете поринути у світ прекрасного і доброго, якщо хочете хоча б на 60 хвилин повернутись у дитинство – приходьте 9 грудня, у п’ятницю, 16:00 на книжковий ярмарок «МЕДВІН – Книжка року» на сеанс книжкової терапії від Сашка Лірника.

 

Знайдіть час для казки!

 

Вхід вільний.


Увага! Книжковий ярмарок змінив місце розташування: зимовий «МЕДВІН» пройде не в університеті фізкульту, як це було раніше, а у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Ярмарок «МЕДВІН – Книжка року-2011» відбудеться 8-10 грудня  у «КиївЕкспоПлазі» (ст. м. Нивки, вул. Салютна, 2-Б, 3 павільйон, термінал К) з 10.00 до 18.00.

 

Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми Брати Капранови.

 

Інформаційні партнери: 5 канал, 24 канал, радіо «Ера»,  УНІАН, ІА «Регіональні новини», Український тиждень, «Країна», Газета по-українськи, газета «День», МЕТА, Главред, Буквоїд, Вечірні вісті, Інтерфакс, газети «2000», «Аргументи і Факти», «Комсомольська правда в Україні»