Книжки + мода = мода на книжки? Відповідь на ярмарку «МЕДВІН – Книжка року»

Зимовий «МЕДВІН» це не просто книжковий ярмарок, а стартовий майданчик для 2012 року – року культури в Україні. На ярмарку будуть не лише книжкові заходи, а й музика, найрізноманітніші види рукоділля, подарунки до Різдва…
Організатори цього разу поєднують книжку не тільки з кіно, театром, кухнею, а й з… модою! Ба більше, особливою модою – етнічною. Поєднання неординарне,  неочікуване і сміливе. Що з того вийде і чи дефілюватимуть моделі з книжками – дізнаєтесь на ярмарку.

 

9 грудня, п’ятниця
11.00-13.00 Презентація колекції одягу «Адаптація українського національного костюма до сучасного світу буття», «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди»
14.00-14.30 Показ колекції від Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі

10 грудня, субота
10.30-11.30 Показ колекції від Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі
13.45-14.00 Показ колекції від Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі
15.00-15.30 Показ колекції від Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі
15.30-16.00 Показ осінь-зима майстра Ярослави

 

Вхід вільний.


Увага! Книжковий ярмарок змінив місце розташування: зимовий «МЕДВІН» пройде не в університеті фізкульту, як це було раніше, а у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».


Ярмарок «МЕДВІН – Книжка року-2011» відбудеться 8-10 грудня  у «КиївЕкспоПлазі» (ст. м. Нивки, вул. Салютна, 2-Б, 3 павільйон, термінал К) з 10.00 до 18.00.

 

Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».
Куратори культурної програми Брати Капранови.


Інформаційні партнери: 5 канал, 24 канал, радіо «Ера»,  УНІАН, ІА «Регіональні новини», Український тиждень, «Країна», Газета по-українськи, газета «День», МЕТА, Главред, Буквоїд, Вечірні вісті, Інтерфакс, газети «2000», «Аргументи і Факти», «Комсомольська правда в Україні».