Том вибраного Драча потрапив до числа найдорожчих видань програми «Українська книга»

Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 12 жовтня по 1 листопада уклав низку угод на послуги з підготовки, виготовлення і розповсюдження видань за програмою «Українська книга» на загальну суму 3,20 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Найдорожчою книжкою виявилась «Палітра Століть. Вибрані твори живопису з музеїв України», яка за 352 грн розповідає про український станковий живопис з XII століття до початку XX століття.

Книга «Україно, ти для мене диво» заслуженого діяча мистецтв України В.В. Пилип’юка коштуватиме 241 грн. Книга розповідає про нові несподіванки у вивченні історії формування території сучасної України: пам’ятки трипільської культури, споруди, історичні пам’ятки козацької слави.

Перший том «Вибраних творів» Івана Драча обійшовся в 212 гривен. До першого тому включено кращі твори видатного майстра сучасної української поезії. Подано ґрунтовну вступну статтю та науково-енциклопедичні коментарі й примітки. Книга видається до 75-річчя письменника.

«Вибрані твори» Євгена Дударя коштуватимуть державному бюджету 198 грн. До книжки увійшли кращі твори відомого сатирика і гумориста.

Нагадаємо, у вересні Держкомтелерадіо уклало угоди по програмі «Українська» на суму 4,63 млн грн. Тоді найдорожчим виявився Національний атлас України по 684 грн за екземпляр. Також дорого обійшлись «Хотинська битва 1621 – битва за центральну Європу» по 380 грн/екз., «Грюнвальдська битва – битва народів» по 376 грн/екз., книга «Не могло бути інакше» по 260 грн/екз. льотчика-космонавта Павла Поповича, який помер два роки тому.

У серпні по програмі «Українська книга» було укладено угоди на суму 6,15 млн грн. Тоді найдорожчими були Парки Києва» (405 грн/екз.) і «Національний музей історії України. У 2 томах. Том 1» (551 грн/екз.).

Наші гроші