«Від Андрія до Миколая» з книжкою

Благодійний марафон «Від Андрія до Миколая» відбудеться у Львові з 13 до 18 грудня і запропонує гостям атмосферу справжнього миколайського дива – з унікальним містом Лева, спеченим із медівникового тіста, ялинкою, створеною руками дітей, парадом Святих Миколаїв із різних куточків світу, насиченою музичною програмою від від відомих виконавців і ще багатьма яскравими подіями.
У передчутті Різдва ми не забуваємо про тих, хто особливо чекає на диво – про дітей, що борються зі страшним діагнозом – рак. Під час марафону відбудеться збір коштів на купівлю рентген-апарату для потреб онкологічного відділення Західно-регіонального дитячого спеціалізованого центру. Зокрема благодійний аукціон-концерт, на якому виступатимуть Павло Табаков та Олександр Божик, Віртуози Львова та Тоня Матвієнко, ведучий – Остап Ступка. За місяць до марафону дітки в лікарні вже матимуть заняття з арт-терапії і творитимуть фарбою і власними долоньками портрет Святого Миколая із відомими художниками Львова – «Миколай у дитячих долонях – зроби так, щоб жодна з циз долоньок не щезла!». Цей символ Святого Миколая і дитячих долонь і стане емблемою марафону.

Контент свята:
З 13 до 18 грудня у стінах Палацу Мистецтв розгортатиметься масштабне дійство. Тут стільки всього! Ярмарок від найкращих українських виробників «Усе до свята» запропонує придбати і смаколики до святкового столу, книги від провідних українських видавництв і подарунки для найрідніших людей.
А в кулінарному містечку можна буде не лише смачно попоїсти, але й отримати майстер-клас від шеф-кухаря, потрапити на кулінарне свято від зікрових родин: братів Капранових, Остапа Ступки, Василя Вірастюка, Марка Зархіна, Сашка Положинського та ін. Провідні ресторани Львова запропонують гостям свята та діткам спробувати різноманітні страви. Справжні пекарі спечуть для діток величезний торт у формі карти України та духмяний коровай.
Дитяча програма «Забавляндія» забавить усіх дітей, котрі прийдуть на свято – веселими забавами, музичною виставою «Листи до Святого Миколая», яка відбуватиметься щодня о 11:00 та 12:30 (актовий зал), ігровим містечком та показом мультиків україснькою мовою і ще багато-багато чим. 20-ть майстринь запропонують дітям та батькам різноманітні майстер-класи.
Велетенський хлопчик-печиво запросить відвідати унікальне містечко з медяного тіста. Медівникова площа Ринок, спечена Ратуша, солодкий Оперний театр, лялькові медівникові будиночки нашого міста – такого ще в Україні не бувало.
Ялинка на святі також особлива – прикрашена винятково іграшками, створеними руками дітей міста Львова.
Парад Миколаїв із різних країн світу – Фінляндії, Швеції, Чехії, Норвегії, Польщі, Німеччини, Великобританії, Нігерії, Мексики та інших країн – у традиційних для країни костюмах, під музику різдвяного духового оркестру.
Та й музична програма не залишить нікого байдужим: Павло Табаков та Олександр Божик, гурт «Крихітка», «Горгішелі», гурт «Дивні», гурт «Тартак» та бандурист Ярослав Джусь, Марічка Бурмака та її гурт, Тарас Чубай та «Плач Єремії», Піккардійська терція».
Резиденція святого Миколая. Чат з помічниками святого Миколая. Великий лист від діток, які прийдуть на свято до Святого Миколая.
Виставка дитячого малюнку, дизайнерських ялинок та авторських ляльок.
Наш благодійний марафон транслюватиметься через веб-камеру до онкологічного відділення Західно-регіонального дитячого спеціалізованого центру, таким чином, дітки в лікарні бачитимуть все, що відбуватиметься у Палаці Мистецтв.

Запрошуємо Вас у гості до нашого Миколая:) творімо казку для наших дітей разом!