У PinchukArtCentre відбудеться літературно-мистецька акція «Чути, щоб бути почутим»

У п’ятницю, 25 листопада 2011 року, о 20:00 в київському центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre відбудеться літературно-мистецька акція «Чути, щоб бути почутим».

Захід відбудеться на другому поверсі арт-центру в залі з інсталяцією «Бачити, щоб бути побаченим» бразильської художниці Сінтії Марселла, володарки Головної премії Future Generation Art Prize 2010, повідомили Корреспондент.net у прес-службі центру.

В рамках події в просторі інсталяції буде представлений літературний колаж, в основі якого лежить твір Wostward Ho одного з найвпливовіших письменників ХХ століття Семюеля Беккета. Саме з цього твору була взята фраза, яка дала назву всьому проекту Марселла.

Літературний колаж ґрунтується на оригінальному тексті Беккета англійською мовою, створеному в традиції театру абсурду, який був переосмислений і доповнений прикладами української та російської літератури абсурду. Діалог, який об’єднає літературний твір і інсталяцію Марселла, надасть відвідувачам можливість отримати більш глибоке розуміння проекту художниці.

У заході візьмуть участь актори театру «ДАХ» Ігор Постолов і Марко Галаневич, який також є солістом гурту «ДахаБраха».

За словами організаторів, акцією «Чути, щоб бути почутим» арт-центр продовжує досліджувати взаємодію між візуальним мистецтвом і літературою, демонструючи художні твори в літературному контексті і створюючи особливий погляд на них. Дана акція представляє новий формат подій літературної програми, яка є невід’ємною частиною освітньої платформи PinchukArtCentre.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, що становить 40 людей, попередня реєстрація на подію обов’язкова. Реєстрація здійснюється за телефоном +380 44 590 08 58. Учасники заходу допускаються в арт-центр без черги.

Автори проекту звертають увагу на те, що вхід в інсталяцію Синтії Марселла «Бачити, щоб бути побаченим» можливий тільки без взуття.

Нагадаємо, що зараз в PinchukArtCentre проходять чотири паралельні виставки, серед яких – виставка 20-ти номінантів на отримання Премії PinchukArtCentre-2011.

Корреспондент.net