Національну спілку письменників хочуть переформатувати

Національну спілку письменників України хочуть переформатувати на сучасний і мобільний осередок творчого життя.

Про це сьогодні під час прес-конференції в ІА «RegioNews» заявив Голова Національної спілки письменників України, заслужений діяч мистецтв України Віктор Баранов.
«Була дуже жорстока боротьба з викидом чорного піару, з інсинуаціями, із звинуваченнями в усіх гріхах і т.д. Але зараз, як кажуть, ми закопали сокиру війни – наче такої війни і не було. І зараз ми хочемо означити якісь речі, які важливіші за те, що сталося на з’їзді і до нього. Ми вибороли шанс довести, що в сучасних умовах спілка може бути життєздатною, дієвою, вона може працювати на інтереси і суспільства, і письменників. Коли її за інерцією називають «сталінським ковгоспом» – може, це і правда, якщо на це подивитися з історичної точки зору», – зауважив Голова Національної спілки письменників України.
«Але з іншого боку, ми хочемо переформатувати спілку на якійсь сучасний і мобільний осередок творчого життя, вийти в інформаційний простір України, створити потужний веб-портал, літературну агенцію, повернути в спілку молоді сили, які понесуть далі те, що починали їхні попередники», – підкреслив Віктор Баранов.

RegioNews

  • Asanri

    Ерунда все это. Как козла ни называй, он козлом и останется. Союз этот обслуживает интересы националистов и не имеет никакого отношения к настоящей литературе. А опусы типа “Черный ворон” – вот вершина творения этого союза. Люди от этого союза шарахаются. Он себя давно дикредитировал. 

  • “ми хочемо переформатувати спілку на якійсь сучасний і мобільний осередок творчого життя””Якійсь”- це точно!!! Якійсь!!! Браво!!!