У Черкасах поети звели «пам’ятник собі…»

У Черкасах місцеві поети організували і провели захід “Я пам’ятник собі…”. Під час акції вони читали вірші з порожнього постаменту біля входу в бібліотеку ім. Лесі Українки. На постамент піднімалися драбиною.

“Ідея прийшла мені, коли чекав поблизу бібліотеки товариша, – розповів організатор, поет і співак Кока Черкаський. – Приїхав на зустріч, ходив і дивився на цей постамент, а чому він порожній. Постамент без пам’ятника, це дуже погана прикмета, це як надмогильний камінь. Разом із однодумцями вирішили розбавити цю негативну ауру поезією”.

Окрім Коки Черкаського з постаменту читали вірші Олексій Юрін, Наталка Кочина, Ірина Жулай, гості зі Львову та Києва.

“Це лише здається, що стояти на постаменті приємно. Але той хто стоїть, несе велику відповідальність, що залишить нащадкам”, – підсумував завершення акції Кока.

Порожній постамент стоїть перед входом у бібліотеку вже шість років. У березні 2006 року, напередодні виборів, на ньому стояв гіпсовий пам’ятник поетові Василю Симоненку. Того ж року його прибрали. Новий пам’ятник Симоненку встановили вже в іншому місці. Постамент заріс бур’янами. Інколи його обписують нецензурною лексикою.
Gazeta.ua