Як Ірен Роздобудько співала пісню про муху (ВІДЕО)

Книгу та диск презентували у Тернополі подружжя – письменниця Ірен Роздобудько та бард Ігор Жук. Чоловік грав на гітарі, а жінка читала уривки з нових книжок.

Ірен Роздобудько приїхала в Тернопіль, щоб розповісти про свою нову книгу «Я знаю, що ти знаєш, що я знаю». На зустріч із читачами прийшов також її чоловік – Ігор Жук, який співав власні пісні із нового альбому «Листи».

Роздобудько на презентації розповіла про своє дитинство у Донецьку, про мрії зніматися в кіно, численні професії, які змінювала одна за одною.

«Я працювала офіціанткою в ресторані, шпрехшталмейстером в цирку, завідувачем відеосалону у кінотеатрі, кухарем – не могла ніде надовго зачепитися. Тоді для мене це була біда, а тепер «фішка», якою пишаюсь», – зазначила Ірен.

Вона пригадала, що з дитинства мріяла зніматися у кіно. Маленькою дівчинкою вона уявляла, що до неї підходить режисер та пропонує роль у фільмі.

«Після восьмого класу я хотіла вступити у вуз на акторський факультет. Але зовнішність не була в мене акторська, тому пішла вчитись на журналіста, – пригадує письменниця. – Однак тепер я працюю викладачем у омріяному вузі на факультеті кінодраматургії».

Збулася також мрія Ірен Роздобудько знятися у кіно. Також вона спробувала себе у ролі кіносценариста – написала сценарій до книги «Гудзик».

Gazeta.ua