Брати Капранови: «Кам’янець підтвердив своє реноме столиці України». Промо-тур з перших вуст

Рівне–Тернопіль–Вінниця–Хмельницький–Кам’янець-Подільський, такий маршрут здолали за 4 дні Брати Капранови. За цей час їм вдалося відкрити кінофестиваль «Двері» у Рівному, зустрітися з читачами у книгарнях «Є» Тернополя та Вінниці, прочитати лекцію майбутнім журналістам у тій же Вінниці, провести три зустрічі з читачами у вишах Вінниці Хмельницького та Кам’янця, відкрити Клуб української інтелігенції там-таки у Кам’янці та попозувати скульптору Сергію Кляпетурі для парного портрета (на фото він не закінчений, це тільки ескіз).

«Ми дякуємо усім, хто організовував зустрічі, а особливо тим – хто прийшов на них,  – кажуть Брати.  – Але особливо хочеться відзначити читачів Кам’янця-Подільського. Такої уважної та інтелігентної публіки нам не доводилося зустрічати навіть у Києві – хіба що у колі друзів. Відкрити Клуб української інтелігенції – велика честь для нас, і це без перебільшення. Ми ще раз переконалися в тому, що звання столиці України (хай і останньої) не дарма дісталася Кам’янцю. І слово «остання» тут, безперечно, зайве. Чудові люди, класна організація і взагалі супер».

Окрім розповіді про свій новий роман «Щоденник моєї секретарки», Брати показували музичні експерименти на вірші вінничанина Сергія Татчина та знайомили із поетичною творчістю свого Третього Я. Як це було, можна почитати у місцевій пресі та блогах.

.

.

Вінниця, (відео)

Вінниця,

Тернопіль,

Тернопіль (відео)

Кам’янець

і ще один Кам’янець

 

Друг Читача