Оголошено конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ

З метою популяризації вітчизняного книговидання серед широких кіл громадськості та відзначення кращих періодичних видань, радіо- і телепередач визначеної тематики Держкомтелерадіо України щороку проводить Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ.

Комітет звертається до Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій з пропозицією розглянути можливість участі місцевих друкованих та електронних ЗМІ у зазначеному Конкурсі.

Відповідно до Положення про конкурс, редакції періодичних видань, радіо- та телекомпанії, видавництва та видавничі організації, бібліотеки, навчальні заклади, громадські та творчі організації подають на конкурс до Держкомтелерадіо України один примірник публікації в газеті, журналі, а також радіо- та телепередачі, які присвячені українській книзі (на аудіо- та електронних носіях – CD, DVD). Висунуті творчі роботи слід подати до Держкомтелерадіо України на розгляд журі до 20 грудня 2011 року. Підбиття підсумків конкурсу триватиме до 20 січня 2012 року.

До творчих робіт, висунутих на конкурс, додаються: лист-звернення до журі конкурсу; анотація до творчої роботи з аргументацією висунення на конкурс; довідка про автора; відгуки в пресі про творчу роботу, якщо такі є.

Газетні та журнальні публікації, радіо- та телепередачі (на аудіо- та електронних носіях), а також матеріали до них, направляються до Держкомтелерадіо України з позначкою «Конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ» за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, департамент видавничої справи і преси, кімн. 701; тел. 278-82-27. Анотацію на видання та довідку про автора прохання надсилати Держкомтелерадіо України в електронному вигляді на адресу: kniga@comin.gov.ua.

З Положенням про щорічний конкурс на краще представлення української книги в  друкованих та електронних ЗМІ можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України www.comin.gov.ua у рубриці «Виставки, фестивалі та конкурси».