У Москві вбили чеченського поета

На півночі Москви в ніч на середу, 16 листопада, вбили чеченського поета Руслана Ахтаханова. Як повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на джерело в правоохоронних органах, його застрелили у дворі будинку № 2 по вулиці Бігова.

«Ахтаханов помер від п’яти вогнепальних поранень. Одна з куль влучила йому в голову», – розповів співрозмовник агентства.

Він також розповів, що вбивця поїхав з місця злочину на чорному автомобілі Ford Focus, який пізніше знайшли покинутим. У салоні машини знайшли пістолет з глушником.

Співрозмовники агентства припустили, що вбивство Ахтаханова, швидше за все, було замовним. Ахтаханов, пояснили джерела «Інтерфаксу», був відомий тим, що виступав за збереження Чечні в складі РФ, а також був прихильником не лише релігійного, а й світського розвитку республіки, чим також викликав невдоволення у радикально налаштованих бандитських формувань Чечні.
У прес-службі СКР агентству підтвердили, що убитим виявився Ахтаханов. За фактом вбивства поета порушено кримінальну справу.

Зараз на місці події працює оперативно-слідча група, яка повинна встановити всі обставини події.

Згідно з інформацією з особистого сайту Ахтаханова, він є проректором Сучасної гуманітарної академії в Москві, членом Спілки письменників РФ.

Lenta.ru