На відкритті книжкової виставки Руслана Писанка варила вареники

10 листопада у столичному експоцентрі “Спортивний” відкрилася 14-а виставка “Медвін: Книжковий світ”. На ній свою продукцію представляють більше двох сотень видавництв. Свої книги представляють 10 російських та одне турецьке видавництво.

Виставку починають з презентації книги “Секрети краси” київської актриси Ольги Сумської.

“Кожна жінка має бути красивою. Для цього потрібно завжди приділяти собі увагу. У своїй книзі я ділюся народними порадами, як зберегти те, що дано природою і Богом. Всі рецепти особисто були перевірені”, – сказала актриса на презентації.

Книга вийшла у столичному видавництві “Ранок”. На виставці її продавали по 100 грн.

“Написала її за рік. На позаминулий день народження чоловік подарував мені айпод. Він став у пригоді, коли писала цю книгу. Могла швидко записувати нові думки, які приходили в голову. Редакторів попросила не змінювати в тексті жодного слова чи звороту. Не хотіла. Щоб міняли мій говір”,  – додала Ольга Сумська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На книжковій виставці презентують кулінарні рецепти від Руслани Писанки

На відкриття прийшли колишня модель Влада Прокаєва, фантаст Сергій Дяченко, письменниця Лада Лузіна, видавці Віталій і Дмитро Капранови.

Одразу після офіційної церемонії актриса Руслана Писанка почала готувати сало “Цілком таємно” зі своєї кулінарної книжки “Кулинарные соблазны от Киевской Руси”. Вона підсмажила на сковорідці сало і зварила вареники. Ними частувала відвідувачів виставки.

Коли Писанка смажила шкварки, до неї піднялася Сумська і подарувала свою книгу.

“Тепер я буду знати, як гарно виглядати”, – сказала Писанка.

За годину після відкриття найбільше відвідувачів було біля стенду харківського видавництво “Клуб сімейного дозвілля”. Найкраще купували книжки Василя Шкляра “Залишенець” та “Макар” Люко Дашвар.

Gazeta.ua