Янгольський шабаш у «Культі Ра» та «Дивані»

Чому янгольський?
Тому що усі учасники – справжні янголи. Починаючи із зірки української еротичної поезії Келі Ликеренко, реп-кобзаря з Дніпропетровська Макса Паленка та, закінчуючи Братами Капрановими.
Ну чисті янголи!
Чому шабаш?
Тому що ми не уявляємо собі, як розважаються янголи, зате знаємо, як це роблять їхні двоюрідні брати – чорти з відьмами.
А оскільки шабаш – це всього лише форма, то чому б не уявити собі, що на нього зібралися янголи, ну і розваги у них відповідні – янгольські.
Отже тих, хто хоче спробувати разом створити новий жанр – янгольський шабаш, запрошуємо у четвер 10-го листопада о 19:00 до Руського клубу «Культ Ра» (вул. Володимирська, 4) та/або у неділю 13-го листопада о 18-00 до фестивалю-ресторації «Дивані» (площа Бесарабська, 2).

 

В наявності – вірші Келі Ликеренко.

 

Пісні Макса Паленка.

 

Вірші Третього Я Братів Капранових

 

Та музичні експерименти з віршами Сергія Татчина

 

Вхід – вільний.
Вихід – з книжкою!

 

Заходи відбуваються в рамках 14 Київської міжнародної виставки-ярмарку «МЕДВІН: Книжковий світ-2011», яка пройде 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

 

Організатор – виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми – Брати Капранови.


Інформаційні партнери: 5 канал24 каналрадіо«Ера»УНІАНІА«Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськигазета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс2000