Юридичний коментар про те, як Київська міська держадміністрація перекручує судові постанови щодо «Сяйва»

03 листопада 2011 року ТОВ «Книгарня «Сяйво» виграло справу у Вищому господарському Суді м. Києва. Вищій господарський Суд м. Києва визнав недійсним таємне рішення фальсифікованих загальних зборів ТОВ «Книгарня «Сяйво», згідно з яким Ростислав Корнієнко був начебто директором Товариства. Найближчим часом ТОВ «Книгарня «Сяйво» вимагатиме у Генеральної Прокуратури України відкриття кримінальної справи проти Корнієнка, з перспективою викриття його кримінальної діяльності та діяльності його поважних кураторів Супруненка, Довгого, Баса, Комарницького, Чуба та Черновецького.

У той же день, 03 листопада, прес-служба КМДА оприлюднила в Українських ЗМІ «свій недолугий юридичних коментар», як його назвав адвокат книгарні. Цей коментар стосується питання  подовження договору оренди приміщень книгарні «Сяйво»  для ТОВ «Книгарня «Сяйво».

Прес-служба  КМДА: Це вже п’яте судове рішення, яке встановлює відсутність права оренди вказаного приміщення у ТОВ «Книгарня «Сяйво». Раніше це було встановлено судами першої, апеляційної та касаційної інстанцій при розгляді справи про визнання недійсною приватизації приміщення. Таким чином, немає жодних юридичних перешкод для виконання рішення Київської міської ради щодо передачі КП «Міський магазин» приміщення на Червоноармійській, 6 та відкриття комунальної книгарні.

Адвокат книгарні «Сяйво» Олег Король: Рішення суду першої інстанції у справі №6/217 стосується вимог до ТОВ «Абріль Студіо» і «Українська книга» (підприємств, які ініціювали рейдерську оборудку з продажу приміщень книгарні «Сяйво» з підпільного аукціону). Постановою апеляції від 03.11.2011 р. рішення суду першої інстанції залишено без змін. Враховуючи те, що  всі оборудки вищезазначених компаній в травні 2011 року визнані недійсними й це рішення набуло законної сили, постанова Апеляційного суду у справі №6/217  жодним чином не впливає на право оренди приміщень для ТОВ «Книгарня «Сяйво» у нового власника – Територіальної громади м. Києва.

На відміну від юридично не коректних тверджень КМДА рішення у трьох інстанціях у  справі №36/20 (незаконність підпільного аукціону і подальших перепродажів) жодним чином не стосується чинного на цей час за 764 ст. ЦК України права оренди приміщень, орендар ТОВ «Книгарня «Сяйво», оскільки у двох різних справах не вирішувалось одне й теж питання.

Додатковим свідченням цього була зупинка провадження у справі №6/217 до вирішення у справі №36/20.

  • Вже п’яте судове рішення, яке встановлює відсутність права…