Драйвова субота на «Книжковому світі-2011»: Ніч Еротичної Поезії та Артем Полежака!

Два непересічні заходи в один день, в один час – це випробування і для відвідувачів ярмарку, і для організаторів. Хочеться встигнути всюди. Пропустити нічого не можна.

 

 

Але обирати таки доведеться 😉

 

Отже, перший варіант, як гарно провести суботній вечір 12 листопада.

Ніч Еротичної Поезії. Красиві дівчата, відверті вірші, запальний Юрій Винничук, притлумлене світло, атмосфера інтимності… І спокуса, спокуса, спокуса…  віршами! А ще приємний бонус – Макс Паленко! Так, це той самий геніальний реп-кобзар з Дніпропетровська, автор пісень «Клуб» та «Літо».

Насолоджуватись подією можна з 19.00 і до останнього слухача-глядача в аудиторії 209.

 

Варіант другий.

О 19.00 в Літературній кав’ярні на вас чекає вибухова суміш сонцеголового, епатажного, енергійного, впевненого і трішки навіженого поета-слемера Артема Полежаки та запального, драйвового житомирського гурту «Барабас», які весь вечір розважатимуть незабутнім літературно-музичним дійством!

 

Вхід вільний. Вихід теж 😉

 

P.S. Спробуйте-таки потрапити на обидва заходи)))

 

 

14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

 

Організатор – виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми – Брати Капранови.


Інформаційні партнери: 5 канал24 каналрадіо«Ера»УНІАНІА «Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськигазета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс2000

 

  • Cool_vibes

    а наче 13 листопада – то неділя???