Літературний проект: сповідь продуктів

Ви вмієте писати нестандартні сучасні українські тексти? Хочете взяти участь у новому проекті? Хочете спробувати уявити себе продуктом харчування? Тоді літературно-екологічний проект «ПРО дайте їсти» саме для вас!!!

Концепція проекту полягає у колективному творенні текстів про продукти харчування, вміст у них ГМО та інші екологічні теми. «Це буде сповідь продуктів, які нарешті розкажуть всю правду про себе», – загадково підкреслюють організатори.

З 1 по 8 листопада 2011 р. відбувається прийом заявок на участь у проекті. Претенденти надсилають коротке есе організаторам (документ Word, Times New Roman, 14 кеглів, до 4 тис символів з пробілами) на адресу proisty@i.ua, де від імені продукту (продукт обирається на власний розсуд) показують свій політ фантазії про те, що б хотіли нам сказати про себе продукти харчування, якби вміли говорити. Окрім тексту, окремим файлом, кожний претендент надсилає свої контакти, де вказує прізвище ім’я, мейл та телефон.

Результати відбіркового туру будуть оголошені 10 листопада. Лише 25 претендентів стануть учасниками проекту.

Результатом літературно-екологічного проекту «Про дайте їсти» стане електронна книга.

Детальніше про проект можна дізнатися за телефоном 0976719609 (Женя Нікітчук).

Організатори: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, газета «Педагогічні кадри».

Автори проекту: викладачі НПУ імені М.П. Драгоманова, автори проекту «Щоденник» та «Re: make щоденник» Олександр Козинець та Сергій Русаков.