Усі на книжкові вибори!

10 листопада о 13.00 на стенді видавництва «Богдан» (Київ, виставка «Книжковий Світ», вул. Фізкультурна, 1) відкриття безпрецедентної акції видавництва «Богдан» – Голосуйте гривнею© за улюблені книги.

Вперше у історії вітчизняного книговидання видавництво «Богдан»  проводить демократичні вибори кращої серії своїх книг. Серед номінантів ілюстровані книги »Пригоди Петсона і Фіндуса», «Казки Кястутіса Каспаравічуса» та «Дівчатка Джаклін».

Бюлетенем для голосування вважається будь-яка грошова одиниця будь-якого номіналу, вкинута у виборчу скриньку. Віддати гривні-голоси за улюблену серію можна на стенді видавництва «Богдан» упродовж всієї виставки. Підрахунок голосів відбуватиметься у заключний день виставки. На усі зібрані таким чином кошти буде придбано книги, за які віддано голоси, для Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату No.2 (м. Київ)!

Перший голос віддає директор видавництва Богдан Будний. Можливість поспілкуватися з директором, перекладачами, ілюстраторами, працівниками видавництва та школи-інтернату.

Урочистий підрахунок голосів – 13 листопада о 14.30