«Сяйво» не «світить» Києву – працівники написали звернення

Звернення трудового колективу книгарні «Сяйво» до представників культурної спільноти

SOS! SOS! SOS!

Колеги, бездуховні прибульці та рейдери технічно знищують вітчизняні культурні надбання, глумляться над державною мовою, трощать історичні пам´ятки!

У лютому 2010 року маленька книгарня «Сяйво» повстала проти свавілля влади Леоніда Черновецького й врешті, ціною неймовірних зусиль перемогла в травні 2011 року. Господарський суд м. Києва визнав нелегітимним аукціон з продажу приміщення книгарні, ініційований до сьогодні діючими депутатами Київради  Супруненком, Басом, Комарницьким та іншими крадіями київського майна. Вже у серпні поточного року нова команда рейдерів-прибульців КМДА знов захопила приміщення й цинічно, 7 листопада, в день визволення Києва від фашистських загарбників планує відкрити на місці славетної книгарні «Муніципальний АБИРВАЛГ» (КП «Київриба»).

Колективу книгарні «Сяйво» у працевлаштуванні відмовлено! Книгарню очолить майстриня з переробки металобрухту пані Волкова!

Колеги! Ми щиро сподіємось на солідарність та здоровий глузд й просимо Вас не піддаватись на провокації та не вступати у підступну змову з чиновниками-– перевертнями!

ЗАКЛИКАЄМО ВАС СОБОТУВАТИ ВІДКРИТТЯ АБИРВАЛГУ!

Директор ТОВ «Книгарня «Сяйво»                              Алла Лазуткіна

Колектив книгарні «Сяйво»