Фільми-переможці Канського фестивалю та «Відкритої ночі» на «Книжковому світі-2011». ПРОГРАМА

Кінопрограма ярмарку «Книжковий світ» на цей раз балуватиме відвідувачів. Адже це буде не просто кінопоказ, а показ відбірних фільмів – переможців вітчизняного кінофестивалю «Відкрита ніч» та короткометражка «Крос» Марини Вроди, який цього року здобув Золоту пальмову гілку на Канському фестивалі. Режисерка про свій фільм в одному з інтерв’ю сказала: «Фільм про нашу з вами країну. Ідея народилася з моїх власних переживань. Зі шкільного дитинства. Ця картина ставить більше запитань, ніж на них відповідає. Назва – «Крос». Там у буквальному значенні школярі біжать крос – у лісі. Та й сама стрічка багато в чому метафорична. Намагаюся цим фільмом поставити запитання: навіщо біжимо й куди біжимо?»

А театр «РАЙДО» в рамках Днів фантастики представить виставу «Ваш вихід, або блазнів ховають за огорожею» за повістю Дмитра Громова та Олега Ладиженського, тих самих, які Генрі Лайон Олді. Вистава про звичайних людей, про звичайні ситуації, але розказана-показана вона незвичайно!

 

КНИГА і ТЕАТР та КІНО

 

10 листопада, четвер

19:00 Показ фільму «Крос» Марини Вроди та фільмів переможців «Відкритої ночі»

 

11 листопада, п`ятниця

19:00 Вистава «Ваш вихід» за повістю Г. Л. Олді від театру-студії «РАЙДО»

 

Вхід вільний!

 

Заходи відбудуться в Літературній кав’ярні (виставковий зал №2)

 

14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми Брати Капранови.


Інформаційні партнери: 5 канал24 каналрадіо «Ера»УНІАНІА «Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськигазета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс2000

  • Al_mishka

    Варто було б зазначити, що фільм “Крос” здобув Золоту пальмову гілку за короткометражку, а не Золоту пальмову гілку, що її отримав режисер фільму “Дерево життя”.

    • Anna

      Слушне зауваження, дякую!