Зірки на «Книжковому світі-2011»: Ольга Сумська, Руслана Писанка та Олексій Богданович

Порушувати добрі традиції – це злочин, так вважають організатори книжкового ярмарку. Тому, як завжди, після офіційного відкриття 10 листопада, відвідувачів на книжковій кухні частуватиме зірка. Цього разу – Руслана Писанка! Її фірмова страва має дуже інтригуючу назву «Сало. Цілком таємно». Тож все, що ви хотіли знати про сало, але боялись запитати, дізнаєтесь на «Книжковому світі».

Ольга Сумська, яка минулого року ділилась кулінарними таємницями, на осінньому ярмарку відкриє секрети краси, які всі до одного виклала в своїй книзі, яка так і називається «Секрети краси».

А Олексій Богданович разом з Юрієм Винничуком презентуватимуть аудіокнигу «Весняні ігри в осінніх садах». Поспілкуватись з письменником- еротоманом та актором-спокусником, послухати еротичну прозу Винничука, яку своїм оксамитовим голосом читатиме Богданович ви зможете тільки на «Книжковому світі»!

 

10 листопада, четвер

12.00-12.30 Секрети краси від Ольги Сумської

13.00-14.00 Страва від Руслани Писанки – «Сало. Цілком таємно»

 

11 листопада, п’ятниця

16.00-17.00 Презентація аудіокниги «Весняні ігри в осінніх садах» за участю Юрія Винничука та Олексія Богдановича

Заходи відбудуться в Літературній кав’ярні (виставковий зал №2)


14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН:Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).


Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми Брати Капранови.


Інформаційні партнери: 5 канал24 каналрадіо«Ера»УНІАНІА «Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськигазета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс2000