У Василя Шкляра від бійок із братом лишились шрами

Письменник Василь Шкляр в дитинстві люто бився зі своїм братом, на два роки старшим Петром.

Про це він розказав у коментарі кореспонденту Gazeta.ua.

“Ми з братом в дитинстві люто билися. Від тих бійок шрами і досі лишилися. Одного разу Петро мене так довів, що кинув у нього ножем. Ніж застряг у його плечі”, – сказав він.

“Це були звичайні бешкети. Насправді у нас були ніжні стосунки. Петро завжди мною опікувався, захищав, коли доходило до бійок з чужими хлопцями. Якось разом з ним несли хрещеній вечерю на Великдень. В мене на ногах були дівчачі панчохи вище колін. Вони весь час з мене спадали. Петро раз по раз нахилявся і підв\’язував їх шнурочками”, – додав він.

В дитинстві Василь і Петро Шкляр були запеклими мисливцями.

“Змалечку у нас була велика любов до мисливства. Якось батько сказав: \”Коли я повернувся з війни, то закопав на городі свій пістолет. Але забув, де точно. Орієнтувався на одне дерево, але вже його немає\”. Ми з братом так захотіли знайти пістолет, що перекопали увесь город. Але нічого так і не знайшли\”, – пригадав він.

Також письменник розповів, що їх з братом часто плутають.

“Зовні ми дуже схожі. На вулиці до Петра часто підходять люди і просять розписатися на якійсь моїй книжці. В молодості схожість була більшою. Тоді мені довелося замість нього реєструвати його шлюб. Петрові треба було йти в РАГС, а він був далеко за Києвом і через снігові замети не встигав вчасно приїхати. Мені подзвонила його наречена. Вона була в розпачі, я почав її заспокоювати. А потім сказав: “Якщо в тебе є його паспорт, то давай піду замість нього\”. Пішов з нею до РАГСу і розписався замість брата. Петро приїхав уже на саме весілля”, – розповів Василь Шкляр.