Конкурс двійників Тараса Шевченка: серед претендентів – Тарас Григорович Шевченко! (ФОТО)

Перший Всеукраїнський конкурс двійників Тараса Шевченка, організований порталом  «Друг читача» та виставкою «Книжковий світ-2011», невпинно набирає обертів! На сайті «Друг читача» вже зареєструвалось вісім претендентів!

Загалом у конкурсі на сьогодні зареєстровано десять учасників. Двох із них – заслуженого артиста України Петра Панчука та Володимира Шевченка – ви вже бачили. Час представити інших претендентів на звання Першого офіційно визнаного двійника славетного Кобзаря. Збіг це чи закономірне явище нам не відомо, але четверо з десятьох кандидатів з малої батьківщини Шевченка. Є також повний його тезко – Тарас Григорович Шевченко з Канівського району, Черкаської області.

 

ПРЕТЕНДЕНТИ НА ЗВАННЯ ДВІЙНИКА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

Богдан Репета, м. Тернопіль

 

Григорій Ялинчук, м. Монастирище, Черкаська область

 

Станислав Новак, м. Чернігів

 

Олександр Мазур, м. Снігурівка, Миколаївська область

 

Сергій Конончук, м. Камінь-Каширський, Волинська область

 

Осип Фурдин, м. Дрогобич, Львівська область

 

Дмитро Вовк, м. Шпола, Черкаська область

 

Тарас Григорович Шевченко,

с. Бучак, Канівський район, Черкаська областьРеєстрація учасників триває до 10 листопада. Ім’я переможця оголосять на виставці «Книжковий світ-2011» 13 листопада.

Партнери конкурсу компанія Cocа-ColaАльтернатива-Дизайн,Коронація словаФоліо.

 

 

14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

 

Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми Брати Капранови.

 

Інформаційні партнери5 канал24 каналрадіо «Ера»УНІАНІА «Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськигазета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс, 2000