Ярмарок «Книжковий світ» розширюється: з’явився ще один напрямок – бібліотечний. ПРОГРАМА

До традиційних напрямків ярмарку «Книга і кухня», «Книга і кіно», «Книга і театр», «Книга і музика», «Книжка і діти», «Книга і образотворче мистецтво» додався ще один – бібліотечний, позаяк під час виставки пройде чи не найбільша подія в українському бібліотечному світі – Всеукраїнська науково-практична конференція бібліотекарів «Інноваційна діяльність бібліотек».

 

Програма конференції:

10.00-14.00 «Сучасне інформаційне середовище України: презентації, перегляди, дискусії, обмін досвідом, налагодження контактів з учасниками 14-го Київського міжнародного книжкового ярмарку «МЕДВІН: Книжковий світ-2011»

14.00-15.30 Круглий стіл «Електронні книги та журнали в бібліотеках»

14.00-15.30 «Книжкові та інформаційні проекти для бібліотек»

15.30-17.00 «Можливості соціальних медіа на допомогу бібліотечним інноваціям»

 

А також «Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва» та «Книжка року 2011» (Центру рейтинґових досліджень) запрошують бібліотекарів, студентів, викладачів і вчителів на круглий стіл «Видання для підлітків у сучасному літературному та навчально-виховному процесі», який відбудеться 10 листопада об 11 год. в ауд. 303. Після засідання – знайомство з книжковими пропозиціями цього сеґменту, які беруть участь у конкурсі «Книжка року-2011».

 

Учасники: члени Міжнародного наукового товариства дослідження літератури для дітей та юнацтва (IRSCL) Емілія Огар (Львів), професор кафедри видавничої справи та редагування Української академії друкарства та Уляна Гнідець, доцент Інституту гуманітарних і соціальних наук НУ «Львівська політехніка», Президент Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва (Львів). Президент Всеукраїнського рейтингу «Книжка року», літературний аналітик Костянтин Родик. Автор-координатор інтернет-ресурсу «КЛЮЧ» Наталя Марченко, кандидат історичних наук, ст.н.с. Інституту біографічних досліджень НБУВ (Київ). Маріанна Кіяновська, письменник-перекладач, президент ГО «Незалежна літературна премія «Великий їжак» (Львів) та інші.

 

Модератор: Тетяна Щербаченко, голова Київської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, автор книжок для дітей, літературний критик.

 

Охочих взяти слово для виступу прохання заздалегідь зголошуватися (до 04.11.11; svarga@ukr.net). Гостей запрошуємо взяти участь в обговоренні виступів.

 

14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН:Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

Організатор – виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми – Брати Капранови.

Інформаційні партнери5 канал24 каналрадіо «Ера»УНІАНІА «Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськи, газета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс, 2000