Оголошується дитячий конкурс на краще оповідання про диких тварин

Видавництво «Навчальна Книга – Богдан», Національний екологічний центр, дружина охорони природи «Зелене Майбутнє» та журнал «Вигадуй, Думай, Грай» оголошують конкурс для дітей.

Оповідання про диких тварин люблять усі. Не про милих і симпатичних звіряток, а про сильних, мудрих і витривалих істот з дикої природи. Саме таких тварин описав усесвітньо відомий англійський письменник Ред´ярд Кіплінґ у книзі «Легенди з Книги Джунґлів», яку видало видавництво «Богдан». Він писав про тварин, яких знав сам – індійських слонів та крокодилів, океанських тюленів, гімалайських ведмедів…

У нас в Україні також живуть дивовижні тварини, гідні того, щоб про них розповісти. Це зубри, полози, бурі ведмеді.. На жаль, багато з них зараз знаходяться на межі вимирання, а деякі й зовсім зникли… Тому писати і говорити про них – ще важливіше!

Тому ми оголошуємо конкурс на краще оповідання, казку, історію, новелу про українських диких звірів, таких, як на цьому плакаті. Автори трьох кращих творів отримають у подарунок книгу Р.Кіплінґа «Легенди з Книги Джунґлів» та почесні грамоти. Крім того, найкращі твори будуть видані видавництвом «Богдан» окремим збірником – «Легенди українських джунґлів».

Інформаційна підтримка: «ВДГ», «Буквоїд».

Надсилайте свої робот на адресу: Київ-30, а/с 158, 01030.

Конкурс триває: 15 листопада – 15 грудня.