На «Книжковому світі-2011» розпочнеться продаж нової книжки Андруховича

Нова книга Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст» вперше надійде у продаж 11 листопада у рамках 14 Київського міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий світ-2011».

Про це повідомили у прес-службі Міжнародного поетичного фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ».

Першими придбати книгу зможуть відвідувачі Київського міжнародного книжкового ярмарку «МЕДВІН: Книжковий світ-2011» на стенді видавництва «Майстер книг» 11 листопада з 11:11 ранку. Приємний подарунок для тих, хто захоче бути одним із перших читачів книги – присутність самого автора з автограф- та фотосесією.

Як раніше повідомлялося, «Лексикон інтимних міст. Довільний посібник з геопоетики та космополітики» – так називається зібрання 111 есеїв про 111 міст світу письменника та невтомного мандрівника Юрія Андруховича.

Виданням книги та організацією презентацій у Києві та Чернівцях займається команда Міжнародного поетичного фестивалю «MERIDIAN CZERNOWITZ» та агенція подій «АртПоле».

Свої книжки на виставці-ярмарку представлять біля двох сотень видавців.

 

14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному унівеситеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

 

Організатор – виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми – Брати Капранови.

 

Інформаційні партнери5 канал24 каналрадіо«Ера»УНІАНІА«Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськи,газета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс,2000

 

Gazeta.ua