«Друг Читача» та «Книжковий світ-2011» започатковують Всеукраїнський конкурс двійників Тараса Шевченка

У США, у штаті Флорида, вже двадцять років поспіль проводять конкурс двійників Ернеста Хемінгвея. Щоразу він збирає неабияку кількість глядачів і, що головне – учасників!

 

В Україні двійників Тараса Шевченка не менше, ніж у Сполучених Штатах Хемінгвеїв. Чи не в кожному селі мешкає свій Шевченко. Настав час про них дізнатися.

 

19 жовтня стартує всеукраїнський пошук людей, схожих на Тараса Шевченка. Вік значення не має – залишилося досить зображень поета у різному віці, щоб ми могли порівняти їх із зовнішністю претендентів.

 

Реєстрація учасників відбуватиметься на нашому сайті. Більше інформації у середу,  19 жовтня.

 

Під  час виставки «Книжковий світ» відбудеться фінальна частина і вся Україна дізнається, хто ж найбільше схожий на Тараса Шевченка!

 

І, звісно ж, на переможців конкурсу очікують призи.


14 Київська міжнародна виставка-ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Національному унівеситеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

 

Організатор – виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми – Брати Капранови.

 

Інформаційні партнери5 канал24 каналрадіо «Ера»УНІАНІА«Регіональні новини»Український тижденьКраїнаГазета по-українськи,газета «День»МЕТАГлавредБуквоїдВечірні вістіІнтерфакс, 2000