«Книжковий світ-2011» викликав велику увагу російських видавців

ХІV Київська міжнародна виставка-ярмарок «Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Інституті фізкультури.

 

Цього року, як ніколи раніше, виставкою зацікавились російські видавці. Десять видавництв уже підтвердили свою участь та планують провести велику кількість заходів. Зокрема, Російський книжковий союз та Міждержавний фонд гуманітарного співробітництва країн-учасниць СНД представлять спільний проект пересувну книжкову виставку «Культурна спадщина СНД». Цю виставку, яка в своєму арсеналі містить найкращі книги всіх країн Співдружності, вже представляли в Москві та Баку, після Києва вона попрямує до інших столиць країн СНД.

 

Також на «Книжковому світі-2011» вперше заявлені турецькі видавці. На даний момент відомо, що у виставці братимуть участь не менше 200 видавництв.

 

Особливо масштабною цьогоріч буде культурна програма. Адже «Книжковий світ» виходить за межі Інституту фізкультури, де він традиційно відбувається. Виставка планує експансію на вищі навчальні заклади та мистецькі заклади та кав’ярні. На тижні, коли проходитиме книжкове свято, насолоджуватись словом, книжкою і зустрічами з улюбленими письменниками можна буде по всьому Києву.

 

До традиційних напрямків «Книга і кухня», «Книга і кіно», «Книга і театр», «Книга і музика», «Книжка і діти», «Книга і образотворче мистецтво» додався ще один бібліотечний, позаяк під час виставки пройде чи не найбільша подія в українському бібліотечному світі Всеукраїнська науково-практична конференція бібліотекарів.

 

Виставка «Книжковий світ-2011» відбудеться 10-13 листопада в Інституті фізкультури (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

 

Організатор виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми Брати Капранови.

 

Інформаційні партнери: 5 канал, 24 канал, радіо «Ера», УНІАН, ІА «Регіональні новини», Український тиждень, Країна, Газета по-українськи, газета «День», МЕТА, Главред, Буквоїд, Вечірні вісті, Інтерфакс